Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzaty Hirszberg świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz Przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych. Celem Kancelarii jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Zasadą, na której Kancelaria opiera kontakty z Klientem jest, oprócz poufności – pełna dostępność. Stąd też pomoc prawna może być świadczona w zależności od zapotrzebowania wyrażonego przez Klienta: w siedzibie Kancelarii, w siedzibie Klienta lub w innym miejscu, także za pośrednictwem środków komunikacji na odległość, takich jak telefon, poczta e-mail. Dla stałych Klientów Radca Prawny jest do dyspozycji także poza godzinami pracy Kancelarii – możliwy kontakt telefoniczny bądź mailowy oraz umówienie spotkania w dogodnym dla Klienta czasie. Kancelaria oferuje również niezwykle wygodną dla Klienta możliwość uzyskania porady prawnej, a nawet sporządzenia umowy czy pisma procesowego on-line. W tym celu na stronie internetowej Kancelarii został udostępniony specjalny formularz kontaktowy.

Kancelaria oferuje swoim Klientom następujące formy współpracy:

  • indywidualne porady prawne,
  • kompleksową stałą obsługę prawną Klienta,
  • zastępstwo procesowe w konkretnej sprawie,
  • wykonanie konkretnego zlecenia w postaci przygotowania pisma procesowego, umowy lub opinii prawnej, udział w negocjacjach.

Radca Prawny Małgorzata Hirszberg jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Podyplomowych Studiów „Zarządzania finansami przedsiębiorstw” na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, gdzie następnie została wpisana na listę radców prawnych. Dotychczasowa praktyka w kancelariach o ugruntowanej pozycji na rynku oraz praca zawodowa, w tym także na stanowisku głównego księgowego, zaowocowała doświadczeniem zawodowym w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, handlowego oraz upadłościowego, a dodatkowo dała doskonałą orientację w sferze finansów i rachunkowości czy znajomość mechanizmów zarządzania przedsiębiorstwem. Wiedza i zdobyte doświadczenie pozwalają na zapewnienie o dochowaniu należytej staranności przy świadczeniu pomocy prawnej.

Radca Prawny Małgorzata Hirszberg serdecznie zaprasza do współpracy.